Elektrosmilasyon nedir?

Elektrosmilasyon , sarkık ve güçsüz kasların toparlanmasını, cilt ve cilt altı dolaşımını arttırarak cildin kalitesinin artmasını, uygulanan bölgenin sıkılaşmasını sağlar. Vücudunuzda yağ dokusunun biriktiği yerlere,  pasif jimnastik yaptırarak ve lenfatik dolaşımı hızlandırarak incelmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu teknik, vücuda yerleştirilen elektrotlarla doğru akım kullanılarak uygulanır.

Elektrosmilasyon nasıl etki sağlar?

Elektrosmilasyon bölgesel zayıflamayı, sarkık ve güçsüz kasların toparlanmasını, cilt ve cilt altı dolaşımını arttırarak cildin kalitesinin artmasını, uygulanan bölgenin sıkılaşmasını sağlar. Elektrosmilasyon uygulamaları ile yağ yakımı hızlanır, kilo verme kolaylaşır. Vücudunuzda yağ dokusunun biriktiği yerlere, pasif jimnastik yaptırarak incelmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu teknik, vücuda yerleştirilen elektrotlarla doğru akım kullanılarak uygulanır.

Elektrosmilasyon ( pasif jimnastik ) vücudun kas noktalarına elektrotlarla bağlanan kesintili akım veren masaj özelliği olan, kasların çalışmasını, güçlenmesini, artık maddelerin temizlenmesini sağlayan pasif jimnastik aletidir.  Kan dolaşımını hızlandırır, metabolizmayı düzene sokar, uyarıcı etkisi vardır.

Elektrosmilasyon cihazında kullanılan, farklı etkilere sahip 6 program bulunmaktadır. her biri cilt altı dokularda farklı etkiye sahiplerdir. 8 çıkışlı 16 elektrottan oluşmaktadır.

Elektrosmilasyon yönteminin başarıyla uygulandığı durumlar nelerdir?

– Bölgesel yağlanmada yağ yıkımı ( lipolitik etki ),
– Cilt sarkmasında toparlanma ( sıkılaşma ),
– Vücut yağ oranının azaltılması,
– Yağ birikimlerinin azaltılması,
– Gevşekliğin giderilmesi,
– Vücudun şekillendirilmesi,
– Birikmiş sıvıların azaltılması ve drenajı,
– Dolaşım bozukluğu bulgularının azaltılması,
– Kas spazmlarının giderilmesi,

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
Whatsapp